Witam cieplutko

Nazywam się Alicja i zapraszam Was do zaczarowanej krainy. Projekt Banana Smile stworzyłam z myślą o najmłodszych. Jestem młodą mamą i wiem, że uśmiech dziecka ma moc i rozwesela wszystkich.

Evenety, które tworzę kieruję do maluchów i nastolatków. W każdy projekt wkładam dużo serca, a wszystko to robię z pasją. Czuję się przez to spełniona i szczęśliwa, widząc zadowolenie w Waszych oczach. Urodziny dziecka to dzień, który powinien obfitować niezmierną radością u wszystkich uczestników przyjęcia.

W ofercie posiadam szereg pakietów w zależności od potrzeb i marzeń małych Klientów. Doświadczenie, kreatywność, energia i prawdziwa pasja animatorów sprawia, że dzieci bawią się doskonale od pierwszej do ostatniej minuty imprezy.

Poza ofertą urodzinową organizuję przyjęcia „baby shower”, które dopiero nieśmiało wchodzą na polski rynek. Jest to świetna okazja na spotkanie przyszłej mamy ze swoimi bliskimi. Drugą propozycją jest „piżama party”! Idealna propozycja dla małych ślicznotek. Z wielką przyjemnością poplotkujemy przy gorącej czekoladzie. Chłopcy również nie będą się nudzić! Dla małych sportowców Banana Smile przygotował mocny wycisk. „Rambo Party” to alternatywa dla siłaczy.

Spotkajmy się, porozmawiajmy, z ogromną przyjemnością stworzę Wasze przyjęcie marzeń.

Do zobaczenia.

Facebook